GolfClayderman

11/11/2016

Baudot lasam vienu no modernajiem GolfClaydrman stāstiem “OxyMoron”

Džastins Taims teica, ka mode nekad neiziet no stila un GC zina to vislabāk. Tāpat kā pantone nosaka gada krāsu, GF nosaka ko tev velkāt- ‘viens izmērs der visiem’ dizaina džinsu bikses, īsti atdarinātas uzvalka bikses, baltā zelta bižutēriju, ‘zaļais ir jaunais melnais’ garos šortus, pa pusei uzklātu dabīgo kosmētiku, vidēji lielu garo piedurkņu t-kreklu, knapi apģērbtas īsās bikses.

Un ja jums ir svarīgi labi izskatīties, tad būsim labākā izvēle.
GolfClayderman ielūdz tevi griezt matus, lakot nadziņus vai tetovēties skaistumkopšanas salonā “OxyMoron 2016”

Dalībnieki: TVMASKAVA, Demon Wariors, Miu

Atbalsts: VKN, VKKF

♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪

17/11/2016

Baudot lasam vienu no modernajiem GolfClaydrman stāstiem “Sturm der Liebe”.

Tāpat kā ziemassvētki, arī Džastina Taima dzimšanas diena tuvojas. Viņš vēlas saņemt brīņišķīgu dāvanu- jaunāko jauno modi no Baltijas slāvu, ģermāņu, pakistāņu, baltiešu garderobes. Visi bērni saņems Dolčī Gabānī, Armānī, Versačī, Gučī Firučī, Masculīnī, Femīnī īsās bikses. Vecāmāte saņems polo kreklu ar īstu zirgu uz tā. Māte saņems biezu halātu no Vivjenas Rietumu Zelta zīmola. Vīrs saņems augstpapēžu somiņu no mazā Tik-Taka. Un pirms visi uzņem bildi apsveikuma kartiņai vai jaunam facebook ierakstam, Golf Clayderman jūs ielūdz uz iepazīšanās spēli “Sturm der Liebe 2016”

Atrodi īstu mīlestību!

♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪

30/11/2016

Baudot lasam vienu no modernajiem GolfClaydrman stāstiem “Zvaigžu parāde”

Kas dienas bijušās var pārskaitīt, Arvien nāk jaunas aizgājušo vietā, Un gadi tad starp tām kā dzintars spīd, Un jaunas zvaigznes sijā laika siets.

Vai Džastins Taims tikko dziedāja un reizē klusēja? Uz skatuves viņš ir superpozīcijā. Kad viņš paceļ mikrofonu, viņš tiecas pēc zvaigznēm. Skatītāji rada vilni pāri bezgalīgam laikam un telpai. Iespējamā amplitūda nodrošina attiecības starp skatītāju vilni un popielas novērojumu rezultātiem. Rezultāti ir lieliski.
GolfClaydrman ielūdz tevi uz pirmo un pēdējo 2016. gada popielu “Zvaigžu parāde”.

Foto: Elīna Vītola